EN - FAدست آوردهای فستیوالارتباط با کارفرمایان

صاحبان و شرکت‌های سازنده پروژه‌های ساختمانی در دونقش حامی و مهمان در فستیوال حضور خواهند داشت. بازدید از پروژه‌ها در نقش کمیته داوران و بازدیدکننده توسط و کارفرمایان بزرگ امکان آشنایی با معماران صاحب ایده را فراهم خواهدآورد.

ارتباط با معماران

معماران از سراسر ایران پروژه‌های خود را در این نمایشگاه ارائه خواهندکرد. امکان برقراری ارتباط با تعداد زیادی از معماران و اساتید این حوزه برای بازدیدکنندگان و حامیان رویداد فراهم است.

برندینگ

بازدیدکنندگان فستیوال از افراد تاثیرگذار و ممتاز جامعه معماری هستند، حامیان رویداد می‌توانند با معرفی نحصولات و توانمندی‌های خود از ارتباط مستقیم با گروه هدف که به علت مشغله زیاد کمتر در دسترس رسانه‌ها قرار دارند بهره‌مند شوند.

نمایش ملی آثار معماری

معماران شرکت‌کننده رویداد از سراسر ایران و صاحب‌سبک می‌باشند. حضور این معماران و نمایش پروژه‌ها باعث شناخت و معرفی بیشتر این افراد به سرمایه‌گذاران و سازندگان خواهدبود.

گردهمایی اعضای اکوسیستم معماری

فستیوال قصد دارد تا با بخش‌های گوناگون و متمایز خود بخش عمده‌ای از فعالان و اعضای حوزه معماری را طی مدت زمان برگزاری رویداد گرد هم‌آورد. این فرصت برای تمامی ذی‌نفعان رویداد امکان تبادلات تجاری را به نحو شایسته فراهم خواهدکرد.

ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران و سازندگان

گردش مالی و اقتصادی پایدار حوزه معماری و ساخت‌وساز در گرو تلفیق هنر و تجارت با رعایت اصول خواهدبود. ارتباط سرما‌یه‌گذاران این حوزه با معماران صاحب‌سبک می‌تواند به رشد و توسعه روزافزون و در‌آمدزایی این صنعت کمکی شایان نماید.

پیشکسوتان، مفاخر و چهره‌های مطرح حوزه معماری

ارتباط و استفاده از تجربیات مفاخر و پیش‌کسوتان معماری فرصتی است که معماران جوان‌تر همیشه مغتنم شمرده‌اند. این فستیوال با دعوت و برگزاری نشست‌های تجربه‌مدار قصد دارد تا زمینه ارتباط این دو بخش معماری را بیش از پیش فراهم آورد.

تحلیل و بررسی چالش‌ها و مشکلات معماری

تریبونی برای بیان چالش‌ها و امکان همفکری برای ارائه راهکار مسائل معماری می‌تواند نقشی تاصیرگذار و گره‌گشا برای فعالان این صنعت در تعامل با بخش دولتی و سیاست‌گذار فراهم آورد.