EN - FAدرباره حضور دفاتر معمارانفراخوان ثبت نام دفاتر معماران حرفه‌ای

دفاتر معماران حرفه‌ای از مهم‌ترین بخش‌های سومین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان است که در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در گروه‌های مختلف با مشارکت تامین کنندگان و شرکت های دانش بنیان جهت آشنایی با آخرین نوآوری‌ها و پیشرفت‌های حوزه ساخت ساز برنامه‌ریزی و طراحی شده است. تامین کنندگان و هولدینگ‌های سرمایه گزاری با رویکردی متفاوت در کنار محصولات جدید و نوآورانه خود امکان برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزشی با حضور طراحان و معماران خواهند داشت، این بخش با هدف ارتقای سطح کیفی طراحی و معماری ایرانی فرصتی محدود برای آشنایی و برقرای ارتباط مستقیم در زمینه اشتغال، حقوق مدنی و تجاری بدون در نظر گرفتن نژاد، جنسیت و توانایی فیزیکی برای دفاتر معماران حرفه‌ای و صنایع وابسته به صنعت ساختمان است.

بدین‌وسیله از دفاتر معماران،‌دفاتر فنی و مهندسی، علاقه‌مندان و فعالان این عرصه جهت حضور، ثبت‌نام و مشارکت در بخش‌های گالری معماران جوان، سازمان‌های کارفرمایی،‌ دفاتر معماران حرفه‌ای و تامین کنندگان دعوت به‌عمل می‌آید.

 

شرایط ثبت نام و حضور در سومین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان هم‌زمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سالن 35 محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران

  • طراحی و اجرای موفق حداقل 10 پروژه ساختمانی
  • دارا بودن حسن سابقـه و شهرت حرفه‌ای و اجتماعی
  • شرکت و حضور در مسابقات معماری معتبر ملی و بین المللی
  • دارا بودن مدرک تحصیلی در رشته‌های طراحی و معماری ساختمان
  • عضویت در انجمن‌های علمی، صنفی و سازمان نظام مهندسی ساختمان